Hieronder vind je een overzicht van de diensten die ik je kan leveren
|
Familie- en gezinsfotografie in Groningen |
|
Er zijn diverse gebeurtenissen in het leven die op foto vastgelegd kunnen worden. Veel foto's worden door jullie zelf gemaakt en dat is natuurlijk hartstikke goed. Een fotograaf kan er ook niet altijd op het juiste moment bij zijn.
Soms wil je een foto waar iedereen op staat, een foto die net even anders is door de belichting of de achtergrond, en dan biedt een fotograaf uitkomst. Hieronder staan een paar populaire vormen van familie fotografie.
FAMILIE FOTOGRAFIE
Babyfotografie
Leuke foto's van de baby, een close-up van het gezicht, met vader of moeder.
|
|
Kinderfotografie
Meerdere foto's van een kind, dus meer variatie. Dit in tegenstelling tot schoolfotografie waar slechts één foto afgedrukt kan worden in verschillende formaten.
|
| | |
Gezinsfotografie
Het hele gezin op de foto, samen en natuurlijk afzonderlijk.
|
|
Trouwfotografie & trouwreportage
Eigenlijk doe ik dit niet omdat er al voldoende keus is in fotografen. Sommige fotografen noemen dit ook bruidsfotografie, maar mag de bruidegom dan niet mee doen? Ze bedoelen bruiloftsfotografie.
|
| | |
Zwangerschapsfotografie
Foto's van de aanstaande moeder met de ronde buik, en samen met de vader en eventuele broertjes en zusjes.
|
|
Rouwfotografie
Persoonlijk vind ik een video opname meer waard om terug te zien dan foto's van rouwende mensen. Ook de muziek en afscheidswoorden komen op video beter tot hun recht. Ik doe dit dus liever niet.
|
Kies één van de fotoshoots bij interesse...
|